Pomysły na atrakcyjne wesele

Wesele to dla bardzo wielu osób jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Nikogo nie powinno dziwić, że starannie planują każdy szczegół – zaczynając od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, poprzez jadłospis i dekorację sali, na scenografii i zespole muzyczny kończąc. Każdy chciałby, aby jego goście świetnie się bawili, a impreza na długo po jej zakończeniu pozostała w ich pamięci. Niżej przedstawię kilka ciekawych pomysłów na atrakcje, które można zaplanować dla przybyłych gości, a które równocześnie sprawią, że nasze wesele będzie tematem do wspomnień jeszcze przez wiele kolejnych tygodni.

Fotolustro

Świetną pamiątkę w postaci zabawnych fotografii, a dodatkowo idealną porcję zabawy zapewni nam stosunkowo nowa atrakcja jaką jest Selfie Mirror. Urządzenie to, to nic innego jak duży ekran dotykowy, który działa jak lustro. Jego kliknięcie powoduje, że wykonywana jest fotografia – podobnie kiedy robimy selfie smartfonem. Niektóre urządzenia typu Selfie Mirror mają różne dodatkowe możliwości, takie jak przyklejanie do zdjęć tekstu, modyfikacja zrobionych fotografii, nakładanie filtrów i inne podobne. Ponadto zdecydowana większość tych maszyn ma opcję podłączenia drukarki, co powoduje że zrobione zdjęcia można wydrukować natychmiast. Wystarczy uśmiechnąć się, przycisnąć i po chwili cieszyć się świetną pamiątką. Osoby wynajmujące urządzenia typu Selfie Mirror na wesela najczęściej zapewniają dodatkowe gadżety pod postacią różnego typu zabawnych masek czy innych elementów scenografii.

Ciężki dym

Czy marzy się Wam, aby Twój pierwszy taniec wyglądał jakbyście unosili się na obłokach? Mam doskonałą informacje – to jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy skorzystać z propozycji firmy zajmującej się realizacją usług przy użyciu urządzeń służących do wytwarzania ciężkiego dymu. Odpowiedniej wydajności wytwornica dymu pokryje całą salę gęstą warstwą chmur, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie miał odbierający mowę klimat. Dodatkowa korzyść jest taka, że unoszący się dym skutecznie zamaskuje wszystkie małe pomyłki podczas wykonywania choreografii tanecznej. Oczywiście atrakcja ta sprawdzi się nie tylko w trakcie pierwszego tańca, ale także w wielu innych momentach przyjęcia – wszystko zależy od Twojej inwencji.

Świecące napisy

Dużych rozmiarów świecące litery układające się przykładowo w napis MIŁOŚĆ będą doskonałą scenografią do zdjęć oraz nagrań wideo i sprawdzą się również jako element dekoracyjny sali weselnej. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że goście wyjątkowo chętnie wykonują zdjęcia przy tego typu napisach.

Maszyna do baniek albo setki balonów

Wynajmując maszyny służące do wytwarzania baniek mydlanych możemy stworzyć magiczny i baśniowy klimat. Atrakcja ta z pewnością dostarczy wiele zabawy najmłodszym gościom, a dla starszych będzie doskonałą sposobnością do zrobienia niepowtarzalnych fotografii czy nagrań wideo. Podobnie zachwycający efekt można uzyskać wykorzystując ogromny karton, po otwarciu którego ze środka uniosą się w powietrze dziesiątki, albo nawet setki różnokolorowych balonów. Obie wyżej opisane atrakcje doskonale uzupełniają się z wytwornicą ciężkiego dymu.

Gdy decydujemy się na zamówienie kilku opcji jednocześnie korzystnie jest wybrać firmę, która ma w swoim katalogu wszystkie interesujące nas atrakcje. W ten sposób możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki umowy i lepszą cenę. Przed podjęciem decyzji o wynajmie warto zapytać o zdanie właściciela sali na której organizujemy imprezę – może się zdarzyć, że z pewnych względów nie zgodzi się na uruchomieni któregoś z urządzeń.

Wszystkie powyższe atrakcje zostały opisane w kontekście przyjęcia weselnego, ale idealnie sprawdzą się też przy innych okazjach, jak przykładowo osiemnastki, chrzciny czy impreza firmowa. Twoi goście na sto procent będą zadowoleni. Trzeba jednak pamiętać, że różnego rodzaju atrakcje są jedynie uzupełnieniem, bo nic nie zastąpi optymistycznego nastawiania i dobrego humoru.

Jeśli chcesz wynająć jakiekolwiek atrakcje na wesele to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.weselne-atrakcje.com.pl/.

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Sposoby na efektywne zarządzanie czasem

W dzisiejszym świecie, gdzie czas wydaje się uciekać nam przez palce szybciej niż kiedykolwiek, efektywne jego zarządzanie staje się kluczem do sukcesu, zarówno w pracy, ...

Pomysły na atrakcyjne wesele

Wesele to dla bardzo wielu osób jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Nikogo nie powinno dziwić, że starannie planują każdy szczegół – zaczynając od ...

Praca prywatnego detektywa

Dziś chciałabym „porozmawiać” z Wami na temat pracy prywatnych detektywów w Polsce. Możliwość skorzystania z usług biur detektywistycznych staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród ...

WARTO SPRAWDZIĆ

POLECAMY

Strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę